Argesol Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Faaliyet Alanları:

Organik Katı Solucan Gübresi, Organik Sıvı Solucan Gübresi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı, Organik Tarım Ürünleri Üretimi ve Satışı


Kuruluş:

2011

Marka:

Argesol

Website

argesol.com

Merkez Ofis:

Gönen, Balıkesir

Mersis No:

0074051211200014

Online Mağaza:

#

Telefon:

0534 261 9615

  • Argesol Keşfet
  • Hakkımızda
  • Misyon & Vizyon
  • Üretim Mottosu

Doğal Olanı Üretiyoruz, Doğal Olanı Size Ulaştırıyoruz.

Argesol, Türkiye'nin lider organik solucan gübresi üreticilerinden biri olarak 2011 yılından beri ülkemizin 81 ilinde milyonlarca müşteriye hizmet vermektedir.

Organik tarım ve organik gübre sektörünün tümünde kullanılan en iyi fiyat ve yüksek kalite garantili ürünlerini 0(534) 261 9615 numaralı telefonla sipariş hattı ve online alışveriş keyfi sunan internet mağazası ile bireysel ve tüzel tüketicilerimize sunmaktadır.

Türkiye'nin En Büyük Organik Solucan Gübresi Üreticisi ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı Tedarikçisi

Argesol Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 2011 yılında organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım uygulamaları geliştirmek amacıyla kuruldu. Argesol, merkez ofisi ve üretim tesisi Balıkesir'in Gönen ilçesinde bulunmaktadır. Argesol, tamamen yerli sermaye ve yerli kaynaklar ile dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. Argesol, endüstriyel çalışmalarının temelinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerini esas almaktadır.

"Argesol Katı Solucan Gübresi", "Argesol Sıvı Solucan Gübresi" ve Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ana ürün grubunu oluşturmaktadır. Argesol uluslararası çalışmaları yakından takip etmeyi ve değişimin bir adım önünde olmayı temel prensip olarak kabul etmektedir. Türkiye'nin en büyük organik solucan gübresi üretim tesisi ve profesyonel ekibi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Organik tarım başta olmak üzere birçok tarımsal iş kolunda doğa dostu projeler geliştirmeye devam etmektedir. Argesol Ar-Ge'den aldığı gücünü doğal ürün yelpazesini genişletme ve iş ortaklarına yüksek kalitede ürün ve hizmet şeklinde yansıtırken, yakın bir gelecekte Türkiye'nin dünyaya açılan doğal kapısı olacaktır.

Misyonumuz

Organik tarım sektörünün ve ülkemizin rekabet gücüne doğrudan katkıda bulunmak, çevresel duyarlılığı da göz önünde bulundurmak ve gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için üzerine düşen görevi yerine getirmek.

Vizyonumuz

Organik gübre sektörünün lideri ve küresel ağırlığı ile Türkiye'nin markası olmak.

"Doğa dostu teknolojiler ile yenilikçi, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürün ve hizmetler geliştirmek ve uygulamak"

Telefon
Adres
Çalıoba Mahallesi No:92/1 Gönen/Balıkesir/Türkiye
Çalışma Saatlerimiz

7 Gün / 8:00 – 23:00